Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A. van Holten

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-08-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 05-09-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2016 tot 31-07-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-05-2015 tot 31-12-2015.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2015.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-04-2002 tot 31-07-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-2001 tot 31-03-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-03-2002.

Nevenbetrekkingen

Juridisch toetser
Gestart op 01-07-2018.
Plv Lid
Gestart op 01-09-2012.
Plaatsvervangend voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2012.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-06-2006.
Voorzitter Interne bezwarencommissie Functiewaardering Gezondheidszorg
Gestart op 01-01-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Plv voorzitter klachtencommissie Zorggroep Noord West Veluwe
Van 01-07-2014 tot 01-01-2020.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2013 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:1839

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1840

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1847

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1780

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1783

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1693

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1613

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1533

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1507

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1294

Lezen