Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G. Knobbout

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-09-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2010 tot 31-12-2012.
Officier eerste klasse
Van 01-01-2009 tot 31-12-2009.
Officier van Justitie
Van 01-10-2000 tot 31-12-2008.
Officier van Justitie
Van 19-01-1998 tot 30-09-2000.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-10-1996 tot 18-01-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1991 tot 30-09-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent centrum permanente educatie
Van 01-01-2017 tot 01-01-2020.
Docent lex lumen
Van 18-12-2012 tot 01-01-2020.
Redactielid Nederlandse Jurisprudentie Feitenrechtspraak Strafzaken
Van 01-07-2008 tot 01-01-2020.
Redactielid NJ feitenrechtspraak strafzaken
Van 01-07-2008 tot 01-01-2020.
Redactielid Commentaar Strafrecht/Strafvordering
Van 01-01-2008 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:908

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:794

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:665

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2414

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1505

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1229

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1238

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1233

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1234

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1173

Lezen