Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. A.J. van Montfoort

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-12-1996 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Adviseur
Gestart op 01-10-2018.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-08-2018.
Directeur
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Directeur
Van 01-04-1996 tot 01-10-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:813

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3713

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2055

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:438

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:135

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3497

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2197

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2212

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1891

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1378

Lezen