Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S.K.A. Efstratiades

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter
Van 01-04-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-06-2009 tot 31-03-2011.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-2008 tot 31-05-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2007 tot 31-05-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-2004 tot 31-07-2008.

Nevenbetrekkingen

Gastdocent
Gestart op 08-07-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Docent module Conflictbeheersing en -beslechting van de Opleiding Master Belastingadviseur
Van 11-04-2014 tot 01-09-2016.
Taalcoach
Van 14-01-2019 tot 01-04-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2018:5086

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:306

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:9404

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:9047

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:4286

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:3522

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:2653

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:1530

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:7169

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:11032

Lezen