Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.M.A. Verscheure

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 16-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2019 tot 31-07-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Raadsheer
Van 06-10-2003 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 05-10-2003.
Kantonrechter
Van 11-03-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 05-08-1989 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 12-02-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-05-1996 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

plv voorzitter / lid
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1842
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1018
28-03-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:635
28-02-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:402
07-02-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:235
29-01-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:42
10-01-2018
ECLI:NL:GHAMS:2017:5166
13-12-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:4850
24-11-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:4220
20-10-2017
ECLI:NL:GHAMS:2017:3901
29-09-2017