Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.P.C. Janssen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2003 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 14-08-1997 tot 30-06-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-06-2001 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-06-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-01-1992 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-06-2019.
Docent
Gestart op 01-04-2008.
Docent
Gestart op 01-01-2007.
Docent
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2021:7354

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:7362

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:7361

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2740

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2556

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2557

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1356

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1357

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1071

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:10120

Lezen