Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.C. Berg

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2013 tot 31-12-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-02-2002 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-10-2001 tot 31-01-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-12-2000 tot 31-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Judge in het College of Judges van het NATO Mission Appeals Tribunal
Gestart op 02-12-2021.
Lid of voorzitter van een stembureau tijdens de verkiezingen
Gestart op 01-03-2021.
Voorlichter Educatie Humanitair Oorlogsrecht
Gestart op 08-01-2020.
Lid tuchtcommissie
Gestart op 31-05-2015.
Militair aangesteld bij het reservepersoneel
Gestart op 07-10-2002.
Penningmeester
Gestart op 30-08-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:4060
02-05-2022
ECLI:NL:RBDHA:2021:14242
22-12-2021
ECLI:NL:RBOVE:2018:2279
02-07-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:2197
26-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:2195
26-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1959
07-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1895
05-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1902
05-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2016:5529
09-05-2018
ECLI:NL:RBOVE:2016:5528
09-05-2018