Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. H.O. Kerkmeester

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2005 tot 31-12-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 29-02-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 27-08-2004 tot 30-09-2005.

Nevenbetrekkingen

Lid Landelijke Beoordelingscommissie Rio's
Gestart op 01-01-2019.
Docent Rechtseconomie
Gestart op 01-03-2015.
Lid geschillencommissie
Gestart op 07-05-2014.
Deeltijdprofessor Economische analyse van het recht
Gestart op 01-02-2001.
Rubrieksredacteur
Gestart op 01-11-1999.
Gastdocent Rechtseconomie
Gestart op 01-03-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-05-2010 tot 01-01-2018.
Docent Property Law & Economics
Van 01-01-2016 tot 01-05-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:267

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:254

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:221

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:185

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:184

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:166

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:163

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:140

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:136

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:125

Lezen