Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.H.P. Groenland

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2016.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Ambassadeur
Gestart op 01-10-2018.
Onafhankelijk bestuurder Stichting Administratiekantoor
Gestart op 11-08-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester Federatie SV Kampong
Van 01-01-2014 tot 01-10-2018.
Bestuurslid
Van 27-05-2020 tot 08-11-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2017:851

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BV7670

Lezen