Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S. Brinkhoff

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 11-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 17-05-2013 tot 30-09-2015.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-03-2021.
Hoofdredacteur strafrechtelijke toetsontwikkeling
Gestart op 01-01-2015.
Juridisch trainer
Gestart op 01-06-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-09-2015 tot 01-09-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2016:4073

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:5230

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:5229

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:5228

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:3565

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:3564

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:3566

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:3563

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:3292

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:757

Lezen