Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L. Koper

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2015 tot 31-03-2019.
Rechter
Van 01-08-2011 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-2010 tot 31-07-2011.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2009 tot 31-07-2011.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-2009 tot 31-07-2010.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van Oudercommissie
Van 01-01-2016 tot 01-04-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:2351

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:2289

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:4826

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:4782

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:410

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:450

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:75

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2017:4300

Lezen