Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.W.M. Bijloos

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-01-2004.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-01-2002 tot 01-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-08-2000 tot 31-12-2001.
Lid
Van 01-08-1995 tot 31-07-2000.
Rechter
Van 01-08-1992 tot 31-07-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-06-1991 tot 31-07-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 21-02-1992 tot 30-06-1992.

Nevenbetrekkingen

Redacteur vaktijdschrift Juridisch up to date
Gestart op 01-01-2009.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-01-2004.
Redactielid
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris/Penningmeester
Van 12-06-2015 tot 09-06-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1831

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1834

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1850

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1830

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1833

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1814

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1779

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1778

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1486

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1474

Lezen