Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J.E.M. Nuiten

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 31-03-2008 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-07-2021.
Bestuurslid (secretaris)
Gestart op 27-11-2013.
Directeur-eigenaar
Gestart op 26-03-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 23-10-2010 tot 15-01-2017.
Inkomend voorzitter
Van 01-07-2020 tot 30-06-2021.
Plaatsvervangend lidmaatschap
Van 01-04-2010 tot 01-04-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBUTR:2012:BV3925

Lezen