Transparantie in de rechtspraak

dhr. Kol.mr. B.F.M. Klappe

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 31-08-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Director
Gestart op 01-01-2013.
Gastdocent
Gestart op 01-06-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1516

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:9931

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1873

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:601

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:599

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6846

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6504

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6303

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5677

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5676

Lezen