Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.M.A.F. Donders

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2014 tot 31-03-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-05-2019 tot 31-03-2020.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Rechter
Van 28-09-2000 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-1999 tot 27-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2021.
Lid bestuur
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter college van regenten
Gestart op 01-01-2020.
Vice-voorzitter
Gestart op 01-02-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Penningmeester
Van 01-01-2015 tot 01-11-2016.
Lid Stichtingsbestuur
Van 01-01-2013 tot 01-01-2019.
Bestuurslid
Van 01-01-2017 tot 31-12-2019.
Secretaris
Van 17-06-2016 tot 01-01-2020.
Lid Stichtingsbestuur
Van 01-01-2016 tot 01-01-2020.
Secretaris college van regenten
Van 01-09-2012 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.