Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W.H. van Wijk

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-03-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-04-1997 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-03-2021.
Bestuurder
Gestart op 30-12-2002.
Bestuurder
Gestart op 01-01-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 18-03-2009 tot 01-07-2018.
Docent
Van 04-06-2012 tot 01-01-2020.
Docent Burgerlijk procesrecht
Van 07-02-2012 tot 01-01-2020.
Docent Beroepsopleiding
Van 22-10-2001 tot 01-01-2020.
Bestuurslid
Van 17-07-2012 tot 01-02-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2017:5472

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4585

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:2693

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:5410

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:1478

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2014:975

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:BZ9852

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:CA0870

Lezen
ECLI:NL:HR:2013:BZ5665

Lezen
ECLI:NL:HR:2011:BP4799

Lezen