Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D.A. Schreuder

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2014.
Rechter
Van 01-11-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-05-2005 tot 31-10-2006.
Gerechtsauditeur
Van 15-07-2000 tot 30-04-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2001 tot 30-04-2005.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie Cassatie van de Nederlandse orde van advocaten
Gestart op 01-01-2021.
Voorzitter Klachtenadviescommissie
Gestart op 01-05-2013.
Voorzitter Klachtencommissie Bronovo-Nebo
Gestart op 01-05-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:2392
02-12-2021
ECLI:NL:GHDHA:2018:1501
19-06-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:1213
22-05-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:948
24-04-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:507
20-03-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:229
13-02-2018
ECLI:NL:GHDHA:2017:4109
13-02-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:230
13-02-2018
ECLI:NL:GHDHA:2017:4090
12-02-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:222
12-02-2018