Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.D. Bonga-Sigmond

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-07-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-03-1990 tot 30-06-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-1989 tot 07-03-1990.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1987 tot 28-02-1989.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-06-2019.
Voorzitter Raad voor de Klachtenbehandeling
Gestart op 12-09-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-12-2009 tot 11-06-2017.
Titulair procuratiehouder
Van 23-12-1994 tot 30-09-2017.
Secretaris
Van 12-06-2017 tot 01-12-2018.
Examinator Opleiding van Gerechtstolken in Strafzaken
Van 01-03-2010 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2016:4933

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:4375

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:3079

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:3078

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:9652

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:9322

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:8337

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:8338

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:5390

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:4266

Lezen