Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.C. Römer

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-07-2003 tot 30-09-2004.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend rechterlijk lid
Gestart op 01-07-2021.
Vertrouwenspersoon
Gestart op 01-01-2019.
Voorzitter
Gestart op 28-01-2015.
Secretaris
Gestart op 01-01-1999.
Lid
Gestart op 01-12-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-1999 tot 01-01-2019.
Voorzitter
Van 01-03-2009 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2021:3719

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3718

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3385

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3238

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3239

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3115

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1972

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1973

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1677

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1678

Lezen