Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.S. van der Kolk

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2014.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 22-01-2014.
Senior rechter A
Van 01-06-2009 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president senior
Van 01-01-2002 tot 31-05-2009.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2002 tot 31-05-2009.
President
Van 15-07-1998 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-02-1989 tot 31-12-2001.
Coördinerend vice-president
Van 03-08-1994 tot 14-07-1998.
Vice-president
Van 08-07-1991 tot 02-08-1994.
Ondervoorzitter
Van 16-05-1986 tot 07-07-1991.
Gerechtsauditeur
Van 13-11-1984 tot 15-05-1986.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 03-04-1985 tot 15-05-1986.

Nevenbetrekkingen

Juridisch adviseur
Gestart op 01-05-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2021:2114

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1910

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1956

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1841

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1775

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1767

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1733

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1738

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1676

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1670

Lezen