Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J.G.M. van Gool

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 06-01-2003 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-08-2005.
Indirect lid
Gestart op 01-04-1990.
Bestuurder
Gestart op 01-01-1985.
Indirect bestuurder
Gestart op 01-01-1985.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDOR:2010:BN8642

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BT9372

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:BR0173

Lezen
ECLI:NL:RBDOR:2011:BU4380

Lezen