Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.H.J. Stemker Köster

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 24-09-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 03-06-1999 tot 23-09-2007.
Gerechtsauditeur
Van 12-05-1998 tot 02-06-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-09-1996 tot 02-06-1999.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid tuchtcommissie
Van 23-06-2018 tot 23-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2018:4789

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4790

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4545

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4543

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4544

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1251

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1252

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1253

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1254

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1255

Lezen