Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.E. Buitendijk

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 16-12-1998 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-04-1998 tot 15-12-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1986 tot 15-12-1998.
Buitengewoon verlof
Van 01-09-1996 tot 08-04-1998.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 30-09-1992 tot 31-08-1996.
Substituut-officier van Justitie
Van 20-08-1991 tot 29-09-1992.

Nevenbetrekkingen

Lid landelijkse selectiecommissie rechters (LSR)
Gestart op 01-09-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2097

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1854

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1701

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1498

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1468

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1280

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:919

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:659

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:652

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:468

Lezen