Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.AE. Uniken Venema

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 10-11-2017 tot 31-12-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-03-2017 tot 09-11-2017.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 09-11-2017.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 29-02-2016.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-10-2007 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-10-2007 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2007 tot 30-09-2007.
Coördinerend vice-president senior
Van 11-01-2002 tot 01-10-2005.
Coördinerend vice-president
Van 27-08-1997 tot 10-01-2002.
Rechter
Van 01-09-1995 tot 26-08-1997.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-08-1990 tot 31-08-1995.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-05-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-10-2012 tot 01-01-2019.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-10-2012 tot 01-01-2019.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-10-2012 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:2077

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1848

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1621

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1508

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:570

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5805

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4831

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4630

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4209

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4146

Lezen