Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.J. Stoové

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2020 tot 28-02-2021.
Senior rechter A
Van 01-04-2013 tot 30-04-2020.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 18-07-1996 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 21-12-1984 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 19-03-1986 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 08-07-1991 tot 17-07-1996.
Rechter
Van 14-03-1983 tot 07-07-1991.
Lid
Van 21-07-1986 tot 30-06-1991.
Gerechtsauditeur
Van 04-01-1983 tot 13-03-1983.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-01-1983 tot 13-03-1983.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 04-04-1977 tot 03-01-1983.

Nevenbetrekkingen

Lid tuchtcommissie
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2021:3193

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1979

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1720

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1718

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1635

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1556

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1456

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1337

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1172

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1173

Lezen