Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.C. Ruinaard

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Sectorvoorzitter
Van 01-05-2008 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-05-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-09-2004 tot 30-04-2008.
Rechter
Van 01-09-2002 tot 31-08-2004.
Rechter
Van 21-12-2000 tot 31-08-2002.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1999 tot 20-12-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-1999 tot 20-12-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1992 tot 31-10-1999.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-07-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Lid curatorium Onderzoekcentrum voor Staat en Recht (SteR), faculteit der rechtsgeleerdheid
Van 01-12-2010 tot 01-06-2016.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-07-2018 tot 30-06-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:2404

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:225

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:5846

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:5847

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:5845

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:709

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:459

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4918

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4917

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:5641

Lezen