Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.F.C. Schnitzler

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 11-04-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-04-1994 tot 31-12-2008.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:11865
28-12-2021
ECLI:NL:GHSHE:2018:315
26-01-2018
ECLI:NL:GHSHE:2017:5922
09-01-2018
ECLI:NL:RBROE:2011:6536
28-09-2013
ECLI:NL:RBSHE:2011:BR1385
05-04-2013
ECLI:NL:GHSHE:2012:BW8403
05-04-2013
ECLI:NL:RBROE:2011:BR5510
05-04-2013
ECLI:NL:GHSHE:2012:BW8416
05-04-2013