Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.P.M. ter Berg

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-05-2021.
Sectorvoorzitter
Van 01-03-2008 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-09-2007 tot 29-02-2008.
Lid
Van 01-10-2002 tot 01-09-2007.
Vice-president
Van 01-01-1998 tot 31-08-2007.
Rechter
Van 31-08-1990 tot 31-07-1998.
Lid
Van 01-08-1992 tot 31-12-1997.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-06-1988 tot 31-07-1990.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 20-01-2009.
Voorzitter
Gestart op 06-09-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-07-2019 tot 01-07-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:2401

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8134

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8147

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7988

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7451

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7454

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5917

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5402

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5145

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4818

Lezen