Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.C.A. Duindam

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-12-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-05-2001 tot 30-11-2008.
Advocaat-generaal
Van 01-01-1996 tot 30-04-2001.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 13-11-1991 tot 31-12-1995.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 30-09-1989 tot 12-11-1991.
Substituut-officier van Justitie
Van 30-11-1990 tot 12-11-1991.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:2120

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4390

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2129

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2116

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2830

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2734

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:3201

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2969

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2608

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:2571

Lezen