Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. Kloosterhuis

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-05-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-01-2000 tot 31-08-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-10-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 28-05-2001 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 15-06-1998 tot 31-12-1999.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1997 tot 14-06-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1991 tot 20-10-1994.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-06-2015 tot 31-07-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1497

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2333

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:762

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6278

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:4026

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3027

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:2420

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:1795

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:637

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:8785

Lezen