Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.M. Verhoeven

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-12-2009 tot 31-12-2010.
Coördinerend vice-president
Van 01-12-2003 tot 30-11-2009.
Sectorvoorzitter
Van 01-12-2003 tot 30-11-2009.
Vice-president
Van 20-04-1998 tot 30-11-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-03-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-03-1994 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 02-07-1993 tot 19-04-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-04-1992 tot 01-07-1993.

Nevenbetrekkingen

Lid Disciplinary Committee
Gestart op 01-01-2019.
Secretaris
Gestart op 01-09-2017.
Voorzitter van een kamer bij de Geschillencommissie Zorg
Gestart op 01-03-2017.
Columnist
Gestart op 01-09-2015.
Lid van de Commissie van Beroep
Gestart op 01-01-2007.
Commissielid
Gestart op 01-01-2004.
Cursus geven
Gestart op 01-01-1998.
Incidentele arbitrage en (bindend) advies
Gestart op 01-01-1994.
Scheidsrechter
Gestart op 01-01-1974.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2021:3107

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1983

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:835

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:454

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4823

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:66

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4795

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4646

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:3801

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:3637

Lezen