Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. K.J. de Graaf

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid van de redactie van het tijdschrift voor Omgevingsrecht (TO)
Gestart op 01-09-2018.
Voorzitter
Gestart op 14-06-2017.
Lid bestuur
Gestart op 23-05-2014.
Managing Editor
Gestart op 01-10-2007.
Annotator
Gestart op 01-01-2007.
Medewerker
Gestart op 01-04-2005.
Editor
Gestart op 01-01-2017.
Lid bestuur
Gestart op 23-05-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Lid bestuur
Van 23-05-2013 tot 13-06-2017.
Annotator
Van 01-08-2012 tot 01-01-2018.
Lid redactie
Van 01-06-2005 tot 01-01-2019.
Managing Editor
Van 01-10-2007 tot 31-12-2016.
Lid bestuur
Van 23-05-2014 tot 20-05-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:1406

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5175

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5176

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5177

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5178

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4423

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2653

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2579

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2578

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:2250

Lezen