Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.S. Mertens-de Jong

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-09-2007 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurder
Gestart op 01-12-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder
Van 26-01-1998 tot 01-02-2018.
Vice-voorzitter
Van 18-04-2011 tot 12-02-2019.
Vice-voorzitter
Van 15-04-2011 tot 12-02-2019.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-04-2018 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:1599

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:725

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3377

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2978

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2933

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2934

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2212

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1720

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:631

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2552

Lezen