Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S.C. van Duijn

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-09-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2015.
Raadsheer
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 08-12-1995 tot 31-12-2008.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1994 tot 07-12-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-09-1994 tot 07-12-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1988 tot 29-09-1994.

Nevenbetrekkingen

Lid Tuchtcommissie
Gestart op 05-03-2018.
Lid Toetsings-adviescie
Gestart op 01-01-2015.
Examinator gerechtstolken
Gestart op 01-11-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 27-09-2014 tot 01-01-2018.
Eigenaar
Van 01-02-2018 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:2036

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:2035

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2022:1940

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3396

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2769

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2222

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2220

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1227

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5238

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5236

Lezen