Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.B. de Groot

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Lid van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-07-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 06-12-2006 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-09-2011 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 15-06-2010 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2011 tot 31-08-2011.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 14-06-2010.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2004.
Kantonrechter
Van 18-09-1997 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-11-1997 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 25-02-1994 tot 17-09-1997.
Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger
Van 01-01-1993 tot 24-02-1994.

Nevenbetrekkingen

Vice voorzitter Raad van Commissarissen (was: Lid RvC)
Gestart op 01-01-2021.
Docent
Gestart op 01-01-2018.
Docent
Gestart op 13-02-2014.
Docent
Gestart op 01-01-2011.
Voorzitter redactieraad
Gestart op 01-07-2004.
Docent
Gestart op 01-01-2000.
arbiter / bindend adviseur incidenteel
Gestart op 01-01-1998.
Docent
Gestart op 01-01-1995.
Docent op het gebied van alimentatierecht en -rekenen, belastingrecht
Gestart op 01-01-1995.
Toezichthouder/lid raad van commissarissen
Gestart op 23-05-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Wedstrijdleider
Van 01-10-2012 tot 01-10-2016.
Lid
Van 01-01-2009 tot 31-12-2017.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7432

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7436

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2511

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1679

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1092

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:919

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:658

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11420

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9895

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9917

Lezen