Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. C.H.W.M. Sterk

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2020 tot 31-08-2020.
Lid
Van 01-07-2013 tot 31-12-2019.
Senior raadsheer
Van 01-07-2013 tot 31-08-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2016 tot 31-05-2020.
Vice-voorzitter
Van 01-07-2019 tot 31-12-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-11-2016.
Raadsheer
Van 19-12-2008 tot 30-06-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2000 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2005 tot 18-12-2008.
Raadsheer
Van 01-02-2002 tot 31-07-2005.
Rechter
Van 24-11-1993 tot 31-01-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-01-1993 tot 23-11-1993.

Nevenbetrekkingen

Hoogleraar Europese rechtspleging
Gestart op 01-06-2020.
Lid raad van advies
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-08-2015 tot 31-08-2018.
President
Van 01-06-2018 tot 10-06-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2022:2607

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:2343

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1664

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1648

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1663

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1660

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1656

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1654

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1467

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1272

Lezen