Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.K. Elzinga

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-10-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 25-08-1999 tot 31-12-2008.

Nevenbetrekkingen

Lid van het Orgaan voor de Friese Taal
Gestart op 01-01-2014.
Voorzitter
Gestart op 15-10-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:10650

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4633

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1816

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1815

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1814

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9797

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9798

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2757

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2758

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2015:7358

Lezen