Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. Heijerman

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2008 tot 30-04-2009.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter van de bezwarencommissie van de gemeente Nijkerk
Gestart op 01-03-2018.
Voorzitter van de bezwarencommissie van de gemeente Bunschoten
Gestart op 01-03-2018.
Onafhankelijk adviseur
Gestart op 15-06-2011.
Plv. voorzitter van de bezwaarschriftencommissie
Gestart op 01-09-2006.
Voorzitter van de bezwaarschriftencommissie
Gestart op 01-03-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de bezwaarschriftencommissie
Van 02-01-2006 tot 31-03-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2022:2090

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:1323

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:192

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:21

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6541

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6389

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5267

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5012

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3114

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3073

Lezen