Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.G. Wijtsma

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 05-03-1996 tot 31-01-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1995 tot 04-03-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 31-03-1995 tot 04-03-1996.

Nevenbetrekkingen

Lid klachtencommissie
Gestart op 16-03-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Commissie van Toezicht en voorzitter beklagcommissie
Van 01-04-2002 tot 01-04-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2021:4359

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4004

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:3945

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:3828

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2054

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1970

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1972

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1843

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1581

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1370

Lezen