Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. R.H. Koning

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Raadsheer
Van 15-07-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 27-09-2002 tot 14-07-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2001 tot 26-09-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2001 tot 26-09-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-1998 tot 30-09-2001.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1995 tot 30-09-2001.

Nevenbetrekkingen

Schorsingsvoorzitter
Gestart op 01-02-2018.
Redactie MRT
Gestart op 21-06-2017.
Voorzitter/Lid klachtencommissie Gezondheidszorg & Defensie
Gestart op 06-06-2017.
Examinator opleiding voor Gerechtstolken
Gestart op 01-04-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:690

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11926

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11939

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11736

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11749

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11625

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11610

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11604

Lezen
ECLI:NL:PHR:2021:1177

Lezen
ECLI:NL:PHR:2021:1176

Lezen