Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P. van Dijken

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 11-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2019 tot 30-06-2019.
Rechter
Van 01-05-2017 tot 31-12-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2014 tot 30-04-2017.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 13-05-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-03-2003 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2003 tot 28-02-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-09-1994 tot 31-12-2002.

Nevenbetrekkingen

Lid, tevens plaatsvervangend voorzitter Tuchtcollege NOREA
Gestart op 01-04-2017.
Voorzitter Raad van Tucht
Gestart op 01-04-2017.
Eigenaar
Gestart op 01-01-2015.
(plv) Voorzitter
Gestart op 01-01-2014.
Voorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 01-04-2012.
Voorzitter Bewonersvereniging Het Wedde
Gestart op 25-06-2011.
Voorzitter Stichting Beach Team Den Haag
Gestart op 25-06-2011.
Voorzitter
Gestart op 01-05-2011.
Voorzitter
Gestart op 01-08-2010.
Voorzitter Voetbal- en Atletiekvereniging Voorschoten '97
Gestart op 25-06-2010.
Voorzitter Commissie Informatiebeveiliging
Gestart op 01-07-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Lid begeleidingscommissie 'Opsporingskunde'
Van 01-10-2016 tot 01-04-2017.
Voorzitter golfclub
Van 01-02-2012 tot 06-04-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2018:5033

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5034

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5035

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:5036

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4688

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3782

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3807

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3783

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3785

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3784

Lezen