Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M. van den Berg

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-12-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Annotator (JIN)
Gestart op 01-11-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1056

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4407

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4341

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4343

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:5341

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:4814

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:4815

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1444

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3230

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3237

Lezen