Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J.M. Rouwen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2016.
Rechter
Van 01-01-2003 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-07-2001 tot 31-12-2002.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter geschillencommiccie CAO Rijk
Gestart op 01-01-2020.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-11-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de commissie van toezicht
Van 01-09-2013 tot 01-02-2018.
Voorzitter bezwarenadviescommissie
Van 01-02-2011 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2018:659

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:2880

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:2457

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:1296

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2014:9502

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:5380

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:4742

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:4444

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:3015

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:8813

Lezen