Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.M.M. Bancken

Beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Gestart op 01-03-2008.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 28-02-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-05-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Rechtswinkelier
Gestart op 01-01-2010.
Lid van de Ledenraad
Gestart op 01-11-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Scheidsrechter
Van 02-11-2008 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:244

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:169

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:62

Lezen
ECLI:NL:CBB:2022:43

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:950

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:928

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:848

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:843

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:842

Lezen
ECLI:NL:CBB:2021:841

Lezen