Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.N. Labohm

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 01-01-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-10-1999 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-12-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-01-2003 tot 30-11-2008.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-08-1998 tot 31-12-2002.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter voor de Raad voor toezicht NBA
Gestart op 01-01-2021.
Geven van academisch onderwijs
Gestart op 01-09-2016.
Geven van post academisch onderwijs
Gestart op 01-05-2016.
Betreft postacademisch onderwijs
Gestart op 01-02-2016.
Docent. Geven van onderwijs aan notarissen met betrekking tot alimentatierecht
Gestart op 01-07-2014.
Docent voor de specialisatieopleiding Familierecht van de vFas, het onderdeel alimentatierecht
Gestart op 01-05-2014.
Lid van de raad van beroep (Tuchtrechtspraak)
Gestart op 01-02-2008.
Auteur, redacteur en docent
Gestart op 01-01-2006.
Auteur
Gestart op 01-01-2005.
Auteur op het gebied van familierecht en docent
Gestart op 01-01-2005.
Docent
Gestart op 01-01-2005.
Docent
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Geven van postacademisch onderwijs
Van 20-06-2017 tot 01-02-2020.
Docent voor een cursus familierecht
Van 01-05-2015 tot 01-12-2020.
Docent
Van 01-11-2014 tot 01-12-2020.
Auteur losbladige huwelijksvermogensrecht
Van 01-04-2013 tot 01-12-2020.
Docent
Van 18-03-2013 tot 01-12-2020.
Lid Raad van Beroep (tuchtrechtspraak)
Van 01-03-2008 tot 01-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:1599

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:1532

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1185

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1195

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4200

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1116

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1012

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:778

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:723

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:715

Lezen