Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.M. Knaapen

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 23-11-1992 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Lid
Van 01-08-1995 tot 31-12-2001.
Substituut-officier van Justitie
Van 23-11-1992 tot 31-07-1995.
Rechter
Van 24-09-1987 tot 22-11-1992.
Gerechtsauditeur
Van 09-01-1986 tot 23-09-1987.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter Kamer voor het Notariaat
Gestart op 15-10-2016.
Gecommitteerde
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2003 tot 15-09-2018.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-09-2013 tot 01-11-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2018:1025

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:7901

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2015:4765

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2015:1751

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2013:7298

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:4177

Lezen
ECLI:NL:RBSHE:2012:7595

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:3580

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2012:4379

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1944

Lezen