Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. Ch. Sikkel

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-06-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2015.
Rechter
Van 01-09-2004 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-08-2003 tot 31-08-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-2003 tot 31-08-2004.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-09-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.