Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. T. van der Dussen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 21-08-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Compagnon en lid dagelijks bestuur
Gestart op 01-01-2001.
Docent
Gestart op 01-01-1997.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-1994.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBSGR:2012:BV3410

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BR6170

Lezen