Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.B. Backhuijs RA

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2017.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-01-2014.
Vaste medewerker
Gestart op 01-01-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-01-2012 tot 01-01-2018.
Voorzitter
Van 01-01-2010 tot 31-08-2019.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.