Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.L. Boxum

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2015 tot 31-08-2017.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2017.
Rechter
Van 01-10-2000 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-12-1998 tot 30-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Auteur artikelsgewijs commentaar Awb kennisbank bestuursrecht
Van 01-01-2002 tot 06-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1916

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1915

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1839

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1847

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1838

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1840

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1784

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1783

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1698

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1491

Lezen